Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  DergiDergi  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Empty
MesajKonu: Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın   Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 6:33 pm

Msn şifrelerini çalmak için baya bir kişi uğraşıyor.İnsanların şifrelerini çalmak için her yol deneniyor.Özellikle kullanıcıların en zayıf yönleri kullanılıyor.Bunlardan en etkilisi “kim engellemiş” olmalı ki,bu yöntemle ilgili çok örnek var.
Biraz önce msn listemdeki bir arkadaşımdan bir ileti geldi,ileti otomotik olarak geldi.Bilgisayarına virüs bulaşmış yada oda kendisini kimin engellendiğini merak ederek bu tuzağa düşmüş.Msn sini ele geçirenler gizlice listesindeki kişilere mesaj yoluyorlar.Gelem mesaj şu şekilde:
“beni msn de engelleyenlere Msn listenizde sizi engelleyenleri ve silenleri öğrenin adresinden baktim. sana da tavsiye ederim Msn listenizde sizi engelleyenleri ve silenleri öğrenin girip deneyebilirsin.”
Bu tarz mesajları dikkate almayın ve girip denemeyin.Bu tip yerlerde “bilinçlenmeyin”.Bu kesinlikle msn şifrenizi çalmak için yapılmış bir web sayfası.İlgili web sayfası resmi aşşağıda.Tekrar söylüyorum bu tip yerlerede msn kullanıcı bilgilerinizi kesinlikle vermeyiniz.
gulcinkolik35
# ((¯`»¦«´¯)) En Tatlı Moderatör ((¯`»¦«´¯))
# ((¯`»¦«´¯)) En Tatlı Moderatör ((¯`»¦«´¯))
gulcinkolik35

°•.♥Ruh Halim°•.♥ : Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın D2681c5f01295d998add337wk4
♥.•°Favorim°•.♥ : Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Glincz9
♥.•°Paylaşım Gücü°•.♥ * : :
Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Left_bar_bleue350 / 100350 / 100Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Right_bar_bleue

♥.•°Cinsiyet°•.♥ * : : Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Kzok0
♥.•°Özel Bölüm°•.♥ * : : aşkım gülçinim sarı ördeğim sarışınım seni çok seviyorum

MesajKonu: Geri: Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın   Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 1:00 pm

biliyodum ama bilmeyenlerde okuyup dikkat etsinler saol
sevilay_gülçin10
ban
ban
sevilay_gülçin10

Kadın
°•.♥Ruh Halim°•.♥ : Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın 69b67fdb902d163f70c7028lw6
♥.•°Favorim°•.♥ : Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Glincz9
♥.•°Paylaşım Gücü°•.♥ * : :
Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Right_bar_bleue

♥.•°Cinsiyet°•.♥ * : : Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın Kzok0
♥.•°Özel Bölüm°•.♥ * : : http://y-g-c-egrubhepsifan.forummum.com/forum.htm
hepsiciler ve hepsiyi sevenler için...

MesajKonu: Geri: Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın   Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 3:19 pm

biliyodum resımler yook
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın   Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 11:36 am

cnm ben sadece uyardım resime gerek yok

Yeni Bİ Şİfre Çalmaya Örnek Sakın Knmayın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sitenin yeni hali
» hepsi yeni dizi :)